На символічну лінійку готовності до проведення весняно-польових робіт вийшла уся ґрунтообробна та посівна техніка компанії «Агропродсервіс»

Незважаючи на аномально ранню весну, регламент технічного обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки для ведення весняно-польових робіт у компанії встигли виконати майже в повному обсязі. У цьому є пряма заслуга усього колективу ремонтних майстерень ПАП «Агропродсервіс» та інженерно-технічних служб у господарствах на місцях. До підживлення озимини та посіву ярих культур практично готові усі трактори, ґрунтообробні, посівні машини, самохідні обприскувачі, розкидачі міндобрив та інша спеціальна техніка.

Тільки на головному підприємстві компанії, окрім іншої техніки, підготовлено шість оприскувачів, з них – два «Джон Дір – 4940», та чотири «КЕЙС – 3330». Технічне обслуговування цих складних механізмів потребувало високої кваліфікації обслуговуючого персоналу. Аби чітко дотримуватися норм внесення хімічного розчину, виставили відповідні діаметри форсунок оприскувачів, відновили до норми продуктивність насосів, протестували у них тиск з урахуванням швидкості руху самохідних оприскувачів та рельєфу місцевості.

Чимало довелось потрудитися і на наладці розкидачів мінеральних добрив. Головна увага була приділена такому унікальному технологічному процесу, як забезпечення рівномірності поперечного розподілення та внесення міндобрив. Для цього відрегулювали диски і механізми  калібрування та опорожнення бункерів тощо.

Одне слово, команда Віталія Чайківського зробила все, аби підживлення озимини, передпосівний грунтообробіток під ярі культури та їх сівба забезпечили оптимальні умови для перебігу фізичних, хімічних і біологічних процесів розвитку і захисту рослин.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На символічну лінійку готовності до проведення весняно-польових робіт вийшла уся ґрунтообробна та посівна техніка компанії «Агропродсервіс»”