Керівництво компанії «Агропродсервіс» звіряє свій господарський годинник з думкою власників земельних паїв

Наприкінці минулого року в «Агропродсервісі»  прийнято рішення про проведення щорічних зборів з власниками паїв, де обробляється земля. Це стало своєрідною новацією у взаєминах з громадами, адже до цього такі зібрання переважно проводилися напередодні завершення термінів договорів оренди.

Можна з впевненістю сказати, що запроваджена нова форма роботи прийшлася до душі, як ініціаторам, так і селянам. Керівники підприємств та філій компанії мають змогу почути від людей пропозиції щодо подальшого розвитку господарств, перспективи відкриття робочих місць, а отже, звірити свої господарські годинники з думкою громади. Ця робота триватиме до початку весняно-польових робіт. І, що важливо, участь у таких зборах беруть перші керівники компанії.

Власники земельних паїв, у свою чергу, з перших уст отримують роз’яснення щодо розміру орендної плати, узгоджують соціальний внесок компанії у розвиток села, визначають першочергові соціальні об’єкти. Спеціалісти «Агропродсервісу» надають безкоштовні юридичні послуги з питань переоформлення спадщини на земельні ділянки, іншу  правову допомогу. Встановлюються довірливі взаємини між орендарем та орендодавцем на особистісному рівні.

Тому цілком закономірно, що на загальних зборах пайовиків у селах Нестерівці, Ярчівці Зборівського, Теофіпілка Козівського, Синява, Красносільці, Капустинці Збаразького та сіл інших районів прийнято рішення про згоду на продовження договорів оренди «Агропродсервісом» на наступний період. Лише у цьогорічному лютому такі збори уже відбулися в одинадцяти селах Тернопільщини при переповнених залах. А це є підтвердженням того, що люди компанії довіряють, задоволені розміром орендної плати та її внеском у соціальний розвиток населених пунктів.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Керівництво компанії «Агропродсервіс» звіряє свій господарський годинник з думкою власників земельних паїв”