«Передаю благословення Папи Римського Франциска для компанії «Агропродсервіс»

Такі знакові слова цими днями надійшли на адресу Івана Чайківського від ревного духівника і щирого приятеля керівника компанії «Агропродсервіс», усього її колективу отця Василя Баглея.

Як відомо, він у числі двадцяти шести священиків з усіх єпархій та митрополій Української Греко-Католицької Церкви визначений проповідником Божого милосердя.

Під час візиту до Рима отець Василь отримав з рук Святішого Отця мандат, яким дозволено відпускати гріхи,  зарезервовані Апостольським Престолом. Цим повноваженням він буде користуватися упродовж усього Року Божого милосердя. Аудієнція із Понтифіком відбулася у Ватикані, де католицькі священики із п’яти континентів мали нагоду доторкнутися і помолитися біля мощей святого отця Піо та святого Леопольда Мандіча. Вони також взяли участь у  спільній Божественній Літургії в базиліці святого Петра з Папою Франциском і пройшли Святі двері чотирьох Римських базилік та виконали умови повного відпусту.

У Козівський храм Успіння Пресвятої Богородиці отець Василь привіз мощі святого Хосемарія Ескріва, які вперше потрапили на українську землю.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Передаю благословення Папи Римського Франциска для компанії «Агропродсервіс»”