Сьогодні свій шістдесятирічний ювілей відзначає директор відділення «Великий Ходачків» ПАП «Агропродсервіс» Іван Михайлович ЛАЦЬ

Шановний Іване Михайловичу!

Щедроврожайній українській ниві Ви присвятили понад  сорок років невтомної праці. За час від агрономічних буднів – до керівника аграрного виробництва здобули заслужений авторитет і пошану у великій та дружній  родині нашої компанії. Знаємо вас як досвідченого  фахівця хлібного лану, мудру людину, люблячого батька і чудового дідуся. Колеги по праці поважають Вас за хорошу вдачу, щедрість душі, готовність прийти на допомогу і поділитися зернами своїх багатющих професійних знань з підлеглими.

Тож бажаємо Вам, Іване Михайловичу, аби Ваші прекрасні людські якості й надалі гармонійно поєднувалися із свідомим почуттям розуму, честі й гідності. Божого Вам благословення, сімейної злагоди,  натхнення в роботі, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні!

 

З повагою,

генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський,

директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Сьогодні свій шістдесятирічний ювілей відзначає директор відділення «Великий Ходачків» ПАП «Агропродсервіс» Іван Михайлович ЛАЦЬ”