Іван Чайківський очолив Тернопільську обласну організацію Аграрної партії України

29 січня у Тернополі відбулася звітно-виборна конференція обласної організації Аграрної партії України, в роботі якої взяв участь Голова АПУ Віталій Скоцик.

Як відомо, 5 вересня 2015 року з’їзд Аграрної партії України звільнив попереднє керівництво обласного і районних осередків Тернопільщини через невиконання Статуту партії. Однак дуже швидко стало зрозуміло, що одна з найпотужніших сільськогосподарських областей не може залишатися осторонь політичних процесів та захисту інтересів хліборобів краю, тож практично з тих пір ішла активна робота з розбудови партії. А самій звітно-виборній партконференції передували створення первинок, районних осередків, їх звітно-виборні конференції.

Тон у роботі партконференції Тернопілля задав голова АПУ Віталій Скоцик. У його діловому й аргументованому виступі, який слухали понад дві сотні делегатів, запрошених аграріїв з усіх районів Тернопілля, а також гості з Львівської, Хмельницької та Івано-Франківської областей, звучали стратегічні посили щодо перспектив українського суспільства: «Кожна успішна країна на певному етапі обирала свою конкурентну перевагу. В Японії це була електроніка, в Німеччині – автомобілебудування, в Ізраїлі – медицина. Конкурентна перевага України – земля і люди. Якщо ми вибудуємо стратегію держави на основі максимального розвитку аграрної галузі і перетворимо її із сировинної у переробну, якщо дамо змогу людям працювати і розвивати свої таланти – то зможемо досить швидко збудувати нову, ефективну державу».

Під час обласної звітно-виборної конференції було обрано нове керівництво Тернопільської обласної організації Аграрної партії України. Її головою одноголосно обрано відомого у нашому краї господарника, генерального директора компанії «Агропродсервіс» Івана Чайківського. Його заступниками стали голова Тернопільської міської партійної організації, відомий бізнесмен і керівник обласної структури Федерації футболу України Володимир Мариновський, директор підприємства «Агроінвест» з Козівського району Юрій Пудлик та юрист із Тернопільського району Володимир Мужевич.

До речі, у переддень обласної звітно-виборної конференції Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик побував на головному підприємстві компанії «Агропродсервіс». Він оглянув меморіальний комплекс Матері Божої у центрі Настасова, побував на тваринницькому комплексі, насіннєвому заводі, у спеціалізованих лабораторіях та на будівельних майданчиках компанії, цікавився соціальними аспектами розвитку сільських територій. Відтак партійний лідер мав годинну зустріч з колективом «Агропродсервісу», під час якої високо оцінив роботу нашого підприємства, розповів про перспективи аграрної галузі в масштабах України і відповів на запитання агропродсервісівців.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський очолив Тернопільську обласну організацію Аграрної партії України”