З Королівства Данія на свинокомплекс у Настасів завезли високопродуктивний генетичний матеріал

На свинокомплексах компанії «Агропродсервіс» постійно дбають про оновлення і ротацію стада високопродуктивним генетичним матеріалом. З цією метою уже цими днями на свинокомплекс у Настасові завезли двадцять високопродуктивних кнурів з фірми «Данбред Інтернашнл» Королівства Данія.

Щойно доставлені тварини порід «Дюрок» і «Ландрас». Перші цінуються за міцний кістяк, високі  середньодобові прирости ваги тварин і добрий вихід пісного м’яса. Другі мають чудові генетичні задатки, відтак їхні нащадки характеризуються великим приплодом, а свиноматки – високою молочністю, а тому їх використовують для отримання ремонтних свинок. Тож невипадково тварини згадуваних порід, а також «Йоркшир», становлять основу поголів’я на підприємствах нашої компанії, – зазначає заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Роман Березовський.

А загалом завдяки досвідченим спеціалістам, сучасній генетиці, високій культурі зоотехнії та запровадженню новітніх технологій свинарство у компанії на достатньо високому рівні. Як ми уже повідомляли, за підсумками роботи галузі України у 2015 році  «Агропродсервіс» у загальнодержавному рейтингу міцно утвердився на другому місці за чисельністю маточного поголів’я.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “З Королівства Данія на свинокомплекс у Настасів завезли високопродуктивний генетичний матеріал”