Іван Чайківський привітав з 80-річним ювілеєм та відкриттям персональної виставки легенду фотомистецтва України Василя Бурму

У Народному домі «Перемога» обласного центру урочисто відкрито персональну виставку мистецьких шедеврів добре знаного не тільки на Тернопіллі, а й у творчих колах усієї держави і зарубіжжя, заслуженого журналіста України Василя Бурми.

Як розповів сам Василь Олександрович, за початковим задумом у цій експозиції під назвою «Замки та лицарі» він хотів представити кращі роботи за весь період творчої діяльності. Та в останній момент передумав і на суд шанувальників фотомистецтва виставив свої нові світлини. Тим самим визнаний майстер ще раз хотів підкреслити: поважний вік – не завада творчості, а стимул до неї.

Нагадаємо, що у жанрі документального і творчого фото Василь Бурма працює уже понад півстоліття. Його численні чорно-білі і кольорові знімки стали окрасою низки вітчизняних та зарубіжних газет і журналів. Сам він – автор та співавтор численних книг на краєзнавчу тематику. На його рахунку – більше десятка персональних виставок в Україні та Болгарії. А в 2013 році, за неоціненний вклад у фотолітопис файного міста, на Алеї зірок Тернополя встановлено його персональну зірку.

 На урочинах з нагоди відкриття виставки справжньої легенди фотомистецтва Василя Бурми побував генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський. Разом із заступником директора ПАП «Агропродсервіс» Федіром Шевчуком вони тепло привітали ювіляра з активною фотожурналістською діяльністю, побажали міцного здоров’я, творчого довголіття і принагідно подякували Василю Олександровичу, як голові журі, за його незаангажовану позицію при об’єктивному визначенні переможців нещодавнього обласного фотоконкурсу «Ми – в Україні, Україна – в нас», ініційованого та профінансованого компанією «Агропродсервіс». 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський привітав з 80-річним ювілеєм та відкриттям персональної виставки легенду фотомистецтва України Василя Бурму”