Іван Чайківський визнаний «Персоною №1 2015 року» за версією тернопільського тижневика «Номер один». Вітаємо!

За підсумками минулого року тернопільський тижневик «Номер один» уже традиційно визначив яскравих  особистостей бізнесу науки, соціуму і спорту, котрі найбільше доклалися до розвитку Тернопілля. Серед володарів престижного титулу – генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський. Учора організатори акції тепло привітали Івана Адамовича з перемогою і вручили йому почесну нагороду.

Як сказаному у супровідному листі до відзнаки: «Компанія «Агропродсервіс» – один із незаперечних  лідерів аграрного ринку України. Її керівник Іван Чайківський – людина прогресивна, із сучасним бізнесовим світоглядом та державотворчим мисленням. Придбавши занедбаний Тернопільський м’ясокомбінат, він вирішив повернути області славу одного з найбільших виробників м’ясної продукції у державі.

На цьому пусковому об’єкті компанія уже здійснила величезний обсяг ремонтно-будівельних робіт, зокрема, відновлено всі виробничі приміщення. За участю фахівців польської фірми «Інтермік» завершується монтаж та наладка бойні. Встановлено енергоекономні компресори у камерах охолодження і заморожування м’яса. Реанімовано  технологічні лінії у цехах консервованої продукції та ковбасних виробів.

На сьогодні весь комплекс масштабних робіт  наближається до фінішу, тож невдовзі очікується запуск  м’ясокомбінату за новітніми європейськими технологіями. До речі, на цьому виробництві передбачається створити понад 300(200!) нових робочих місць. А звідси висновок, що саме на таких успішних і підприємливих людях, як Іван Чайківський, тримається економіка Тернопілля!»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Іван Чайківський визнаний «Персоною №1 2015 року» за версією тернопільського тижневика «Номер один». Вітаємо!”