Б’ємо тривогу! «Місцева влада самоусунулась від вирішення невідкладної проблеми розблокування роботи підприємства «Агро-Ланівці» і тому за допомогою ми офіційно звертаємося до першого керівника області»

Члени колективу ТОВ «Агро-Ланівці» висловлюють стурбованість невипадково. На думку директора  підприємства Вадима Арістова, затяжний конфлікт у Ланівцях має ознаки заангажованості і все більше заходить у глухий кут. При цьому він наголошує на кількох принципових речах. По-перше, керівництво компанії «Агропродсервіс», до складу якого входять «Агро-Ланівці», визнає існування проблеми, відтак  вжило низку заходів, які суттєво виправили ситуацію і цього неможливо не зауважити. По-друге, опонентами агропідприємства виступає далеко не вся громада райцентру, або вона принаймні не так радикально налаштована. І по-третє, у нас є чітке розуміння і бажання того, що всі існуючі питання необхідно вирішувати згідно з чинними законодавством і винятково у правовому полі. Та оскільки місцева влада самоусунулась від вирішення невідкладної проблеми розблокування роботи підприємства «Агро-Ланівці», за допомогою ми офіційно звертаємось до першого керівника області, – зазначив Вадим Арістов.

 

          ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці»

голові Тернопільської обласної державної адміністрації С.С. Барні з приводу блокування роботи підприємства

 

Шановний Степане Степановичу!

Ми, члени трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці», так і не дочекавшись дієвих, практичних кроків на наші неодноразові звернення від місцевої влади з урегулювання ситуації щодо розблокування діяльності нашого підприємства, вкрай стурбовані таким станом справ і змушенні публічно звернутися до Вас.

Із 7 грудня 2015 року діяльність підприємства повністю заблокована групою місцевих жителів, які на жаль, не хочуть чути, нас – 60 працівників колективу, котрі працюють на підприємстві, яке сплачує податки і є одним із бюджетоутворюючих у Лановецькому районі.

    Протягом тривалого переговорного процесу з нашої сторони було запропоновано ряд реальних кроків з пошуку компромісу в ситуації, яка склалася у питанні діяльності підприємства, збереженні робочих місць, напрацюванню заходів екологічної безпеки.

Три проекти Угоди, які були запропоновані, також, на жаль, відхилені. Ми не розуміємо таких невиправданих підходів у непростий для економіки, агропромислового виробництва час, і, враховуючи Ваші неодноразові публічні запевнення щодо діяльності бізнесу в області, а саме що: «Я не дам нікому закрити підприємство чи перешкоджати його роботі лише через якісь бюрократичні зачіпки. Не дозволю знищувати бізнес, якщо в підприємства не вистачає якоїсь довідки». І наступне, що Ви також задекларували в одному із своїх інтерв’ю 15.05.2015 року: «Якщо є недоліки, – сідаємо разом: підприємці, фіскали, правоохоронці – і виробляємо механізм їх усунення, узгоджуємо терміни виправлення ситуації».

Шановний Степане Степановичу! Враховуючи, що ситуація є вкрай напруженою уже протягом тривалого періоду, ми звертаємося до Вас – перейти від декларативних заяв правильного змісту до дієвих кроків з відновлення переговорного процесу, розблокування  роботи підприємства. Знайдіть можливість хоча б один раз зустрітись із нами, почуйте колектив!

    У разі подальшого розвитку подій, які не даватимуть нам можливості працювати, утримувати на свої зарплати, котрі, до речі, ми своєчасно одержуємо, понад 400 членів наших сімей, серед яких наші діти, батьки, рідні, колектив залишає за собою право, в рамках правового поля на захист своїх трудових прав та інтересів більш дієвими способами.

Ліміт дипломатичних кроків з нашого боку вичерпується, і ми б не хотіли входити в активну фазу протистояння. Ми – за продовження діалогу. Почуйте людей, шановний Степане Степановичу! Ми також жителі цього міста і району.

З повагою та надією на порозумінняпрацівники трудового колективу ТОВ «Агро-Ланівці»

15 січня 2016 р.

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Б’ємо тривогу! «Місцева влада самоусунулась від вирішення невідкладної проблеми розблокування роботи підприємства «Агро-Ланівці» і тому за допомогою ми офіційно звертаємося до першого керівника області»”