Володарем кубка Чемпіонату з футболу на призи компанії «Агропродсервіс» стала команда адміністративно-управлінського персоналу головного підприємства

Напружена атмосфера і азарт уболівальників до неймовірно високого рівня підняли температуру змагальності у спорткомплексі «Політехнік» Тернопільського технічного університету. З ініціативи заступника директора ПАП «Агропродсервіс» Миколи Салика учора тут відбулися безкомпромісні поєдинки Чемпіонату з міні-футболу на призи компанії «Агропродсервіс» серед аматорських команд господарств і філій агрофірми. Це був своєрідний підсумок спортивного року, що завершується.

У турнірі, який викликав підвищений інтерес, як самих учасників, так і його численних уболівальників, взяло участь шість спортивних дружин: «Агро – Ланівці», «Збірна водіїв», «Збірна працівників тваринницьких комплексів», «Старе Місто», «Росоховатець», «Команда адміністративно-управлінського персоналу головного підприємства». Загалом це справжнє футбольне свято  засвідчило волю до перемоги усіх любителів шкіряного м’яча, їх фізичну витривалість і майстерність футболістів-аматорів. На ігровий майданчик вийшли як рядові працівники, так і керівники різних рівнів компанії віком від 20 до 55 років. А від того, що досвід не мав наміру поступатися молодості, поєдинки ставали ще напруженішими і цікавішими.

Особливо ефектним і напруженим був фінальний матч між «Росоховатцем» і «Командою адміністративно-управлінського персоналу головного підприємства», в якому з мінімальною різницею м’ячів (2005:4) перемогла команда головного підприємства (200капітан Микола Салик). Відповідно другу сходинку почесного п’єдесталу пошани посіла команда «Росоховатець» (200капітан Василь Рудик). А замкнула трійку лідерів ФК «Старе Місто» (200капітан Ігор Гуль).

За підсумками чемпіонату визначено і найефективніших дійових осіб в індивідуальному заліку. Зокрема, кращим захисником визнано Івана Короля (200«Збірна водіїв»), кращими гравцями – Віктора Цюха (200«Агро – Ланівці») і Петра Калиняка (200«Старе Місто»). Пальму першості серед нападників здобув Юрій Сорочан із «Росоховатця», а наймайстернішим голкіпером визнано «Євгена Танасевича» зі «Збірної працівників тваринницьких комплексів».

Директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, який стежив за перебігом поєдинків від початку і до кінця турніру, щиро подякував усім учасникам Чемпіонату і вручив його переможцям почесні нагороди (200кубок, медалі, грамоти, дипломи і грошові премії). А в коментарі для представників засобів масової інформації висловив задоволення цим турніром, який відбувся у рамках Комплексної програми оздоровлення працюючих компанії. Андрій Степанович запевнив, що подібні заходи надалі будуть традиційними з більшою кількістю учасників, на ще вищому організаційному і професійному рівнях та, можливо, на великих футбольних полях. 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Володарем кубка Чемпіонату з футболу на призи компанії «Агропродсервіс» стала команда адміністративно-управлінського персоналу головного підприємства”