«Земельні відносини у 2015 році та їх найближчі перспективи» у центрі уваги юристів компанії «Агропродсервіс»

Динамічний розвиток законодавчої бази у сфері земельних відносин спонукає фахівців земельного відділу компанії так би мовити тримати руку на пульсі часу і постійно вивчати особливості правових новинок. Власне з такою метою юрисконсульт компанії Назар Кутнів побував на дводенному науково-практичному семінарі під назвою «Земельні відносини у 2015 році та їх найближчі перспективи», що відбувся у столиці України.

    У науково-практичному заході, в якому взяли участь понад три десятки фахівців держустанов, районних рад, агропідприємств та комерційних фірм майже з усієї держави, відповідальні працівники Міністерства юстиції України, Держкомзему розповіли про новації, з якими юридичні особи зіткнуться у найближчі місяці нового року. Як стало відомо, суттєві зміни очікуються у сфері використання земель сільськогосподарського призначення. У Верховній Раді уже зареєстровані законопроекти передусім щодо права фермерських господарств на земельні ділянки.

    Разом з тим, про особливості роботи юристів в умовах законодавства, що зазнає постійних змін, учасникам семінару розповіли суддя Господарського суду Тетяна Дробова, адвокат спеціалізованої компанії «Дентал» Анжеліка Штукатурова, інші фахівці провідних столичних відомств та установ.

    На думку, уже згадуваного Назара Кутніва, такі заходи досить корисні у професійній діяльності, оскільки під час них можна довідатися про останні зміни в законодавсті, отримати вичерпні консультації правильного трактування нововведень із уст їх авторів та обмінятися досвідом з колегами із різних регіонів, для яких розв’язання проблемних і нетипових питань земельних правовідносин є повсякденною справою.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Земельні відносини у 2015 році та їх найближчі перспективи» у центрі уваги юристів компанії «Агропродсервіс»”