Після завершення осінньо-польових робіт «Агропродсервіс» оздоровлює своїх працівників

Зазвичай, відпочинок селянин може собі дозволити лише коли впорається з роботами на землі. Так ведеться з діда-прадіда, адже село живе за своїми неписаними законами.

Тому в компанії «Агропродсервіс» усі оздоровчі заходи у трудових колективах планують після завершення усього комплексу осінньо-польових робіт. Виняток робиться лише для дітей працівників, яких оздоровлюють у літній період.

Цього разу у вісім санаторіїв України відбуває більше шістдесяти робітників та спеціалістів господарств і філій компанії з Тернопільського, Козівського, Бережанського, Зборівського і Лановецького районів.

Географія здравниць доволі широка. Працівники компанії найбільше облюбували Трускавець, Моршин та Хмільник. Знайшлись бажаючі попити цілющої води у Миргороді, відпочити у Закарпатті та на Поліссі. Чималою популярністю серед хліборобів користуються і Конопківські «Медобори», бо тут не лише лікувальні грязі, а й чудові умови для загального оздоровлення та змістовного дозвілля.

Адміністрація «Агропродсервісу» щорічно вкладає значні власні інвестиції у соціальні умови праці та відпочинку своїх працівників, розуміючи що здоров’я нації є найціннішим скарбом нашої держави.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Після завершення осінньо-польових робіт «Агропродсервіс» оздоровлює своїх працівників”