Працівники тваринницького комплексу зі Старого Міста, що на Підгаєччині, побували у Кривченських печерах

У рамках відзначення Дня сільського господарства оригінальний подарунок для своїх працівників зробили у тваринницькому комплексі «Старе Місто» Підгаєцького району.

 З ініціативи керівника підприємства Ігоря Гуля було організовано пізнавальну екскурсію до перлини Поділля – Кривченських печер, одного із природних див, яким пишається Тернопільщина.

Ігор Володимирович зізнається, що й сам давно мріяв побувати у цьому загадковому світі. Коли решта працівників дізналася про можливу поїздку у Кривче, від бажаючих не було відбою. Бо, як виявилося, жоден із них там ще не бував.

Побачене вразило навіть бувалих. Склепіння та стіни майже трикілометрового підземного маршруту миготять кристалами, усе ніби покрито інеєм, фантастичним пальмовим гіллям, листям папороті і бурштином. У зоологічній залі дивують зображення кам’яних дельфінів, орла, сови та інших фантастичних істот. Підземний світ немов балансує між реальністю і казкою.

Не обійшлося, звичайно, і без пригод, які природно найбільше запам’ятались підгайчанкам. Йдеться про летючих мишей. Та вони радше доповнили колорит вражень і надали ще більшої містичності у цьому підземному царстві, де панує вічна тиша і спокій.

У числі підгаєцьких екскурсантів були нагороджені Грамотами та Подяками адміністрації «Агропродсервісу» до Дня працівників сільського господарства, зокрема, бригадир будівельників Василь Калиняк та заступник керівника комплексу Мирон Воробець. До речі, поїздка у Кривче для нього була ще й подарунком до 60-річного ювілею, який він цьогоріч відсвяткував.

Гуртом пообідали прямо на природі, де зазвичай усе смачніше і особливо зближує різних за уподобаннями людей, що вкрай важливо для гуртування робітничого колективу, формування здорового мікроклімату у ньому.

Втомлені, але задоволені від побаченого, працівники тваринницького комплексу того ж дня повернулися додому. Вражень багато, як і хороших слів на адресу керівників компанії Івана Чайківського та Андрія Барана.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Працівники тваринницького комплексу зі Старого Міста, що на Підгаєччині, побували у Кривченських печерах”