Працівники компанії «Агропродсервіс» оздоровляться у санаторіях Трускавця, Хмільника і Конопківки

З нагоди Дня працівників сільського господарства велику групу кращих хліборобів і тваринників керівництво корпорації відзначило не лише Почесними грамотами та грошовими преміями. Чимало з них отримали путівки на оздоровлення у добре відомі санаторно-курортні заклади, такі як Трускавець Львівської області, Хмільник на Вінничині та «Медобори» в Теребовлянському районі.

Учора на відпочинок і лікування транспортом корпорації відправилась перша група з головного підприємства, а також структурних підрозділів з Ланівців, Бережанщини та Зборівщини. «З першого по дванадцяте грудня на відпочинок відправиться наступна група кращих виробничників, – говорить помічник генерального директора компанії «Агропродсервіс» Ірина Жмуд. – А після Різдвяних свят працівники агрофірми також матимуть змогу оздоровлюватися у згадуваних санаторіях».  

Тож сьогодні мова йде не просто про разове стимулювання членів колективу, а про комплексну, системну турботу про їх здоров’я та змістовний відпочинок. Адже на оздоровлення агропродсервісівці за рахунок фірми їздять уже не перший рік. І щороку ця, можна сказати, комплексна програма, вдосконалюється і набуває нових якісних змін.

У день від’їзду працівників корпорації у лікувально-оздоровчі заклади ми мали змогу поспілкуватися з ними. Агроном господарства «Агропродсервіс–Ярчівці» Іван Юзва на відпочинок відбув ще з трьома робітниками Зборівського підприємства. Кращий механізатор головного підприємства Роман Сучинський в корпорації уже вісім років спеціалізується на обприскуванні сільськогосподарських культур, роботою задоволений, а отриману путівку розцінює як високу оцінку його скромної праці.

Приємною співбесідницею виявилась і технолог свинокомплексу №1 Ольга Смоляк, колишня зоотехнік сусідньої Мар’янівки, яка працює у тваринницькій галузі корпорації більше десяти років.

«Я задоволена роботою, пристойними заробітками,  побутовими умовами, та й на роботу нас досталяють траспортом фірми. У той час, як моя дочка, приміром, яка працює в Тернополі, тільки на дорогу щодня витрачає понад тридцять гривень. Тож за всі добрі справи, які нам робить корпорація, щиро хочу подякувати Івану Адамовичу Чайківському та Андрію Степановичу Барану».

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Працівники компанії «Агропродсервіс» оздоровляться у санаторіях Трускавця, Хмільника і Конопківки”