Учасники дитячого фольклорного колективу «Берегиня» із Підгайців висловили подяку Івану Чайківському

У «Єдиному соціальному внеску» корпорації «Агропродсервіс» чимала частка коштів припадає на підтримку національної культури, духовності і народної самодіяльності. Особливе значення приділяється розвитку дитячої художньої творчості.

Серед колективів художньої самодіяльності Підгаєцького району особливою популярністю відзначається дитячий фольклорний колектив «Берегиня», який є не лише учасником, а й лауреатом низки районних та обласних фестивалів-конкурсів. Але так трапилося, що юні аматори не мали гідних сценічних костюмів. І тут їм на допомогу прийшли спонсори із корпорації «Агропродсервіс». Тепер юні артисти у нових ошатних костюмах почувають себе впевненими учасниками сценічного дійства.

«Ваша допомога, Іване Адамовичу, говориться у Зверненні керівника гуртка Оксани Олесневич і директора Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості Віри Корбан, – це неоціненний внесок у розвиток призабутих традицій Підгаєччини, адже наш дитячий колектив вивчає та відтворює звичаї і танцювально-пісенну спадщину минулих поколінь».

Нехай сонце любові зігріває вас, а ваша домівка буде осяяна світлом миру і добра, сказано у подячному листі.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Учасники дитячого фольклорного колективу «Берегиня» із Підгайців висловили подяку Івану Чайківському”