За участю корпорації «Агропродсервіс» 23 жовтня у Подільському аграрно-технічному університеті відбувся ярмарок молодих спеціалістів

І хоча цей захід носив дещо незвичну назву – ярмарок відкритих дверей, тим не менше він мав суто прагматичний характер. На ньому йшлося про вибір випускниками вишу майбутнього місця праці.

Нинішній ректорат Кам’янець-Подільського університету, що на Хмельниччині, на відміну від своїх попередників, сконцентрував увагу на наближенні  теоретичних знань студентів до практики аграрного виробництва. І, звичайно, зацікавлений у максимальному працевлаштуванні своїх випускників у перспективні сільськогосподарські фірми. Тож невипадково, що на ярмарок молодих спеціалістів запросили дев’ять агрофірм з Вінницької, Тернопільської, Хмельницької і Чернівецької областей.

Після представлення економічного потенціалу компаній, студенти проводили своєрідне голосування-вибір кращої із них, де б вони бажали працювати. Приємно, що 30 відсотків майбутніх спеціалістів надали перевагу «Агропродсервісу».

– Ми налаштовані на те, щоби допомогти випускникам досягти своєї цілі через спільну роботу шляхом запровадження нових технологій і сучасних знань аграрного виробництва. Тому бажаємо, щоб отримані знання носили прикладний характер, тоді ви будете затребовані на реальному виробництві і належно поціновані, – сказав під час ярмарку заступник директора ПАП «Агропродсервіс» Петро Воробець, звертаючись до студентської аудиторії.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “За участю корпорації «Агропродсервіс» 23 жовтня у Подільському аграрно-технічному університеті відбувся ярмарок молодих спеціалістів”