Корпорація «Агропродсервіс» привітала з ювілеєм свого найстаршого пайовика – Ольгу Григорівну КОВАЛЬ, жительку села Лозова Тернопільського району

Вчора до Ольги Григорівни Коваль, якій виповнилося 95 років, прийшли керівник місцевого господарства «Дружба» Наталія Янкевич та сільський голова Лозової Володимир Гуль. Вони привітали з днем народження найстаршу жительку сіл Лозівської сільради та найстаршого пайовика корпорації «Агропродсервіс». Від імені керівництва агрофірми ювілярці вручили мультиварку для приготування дієтичних страв, солодощі та, звичайно, пишні квіти.

Ольга Григорівна – щаслива людина, бо не кожному Господь дає таке родинне багатство. Вона разом з чоловіком Антоном виховала п’ятеро дітей, має

14 онуків, 15 правнуків і 2 праправнуки.

«Вітаємо Вас, шановна Ольга Григорівна, зі славним ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, ще чимало літ на втіху родині, усім жителям Лозової. Щоб Ви мали змогу і силу поратися на своєму обійсті, колисати праправнучка Марка і тих нащадків, які, сподіваємося, з Божою поміччю ще поповнять Вашу славну українську родину!» – сказано у вітальному адресі на її честь від Івана Чайківського та Андрія Барана.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» привітала з ювілеєм свого найстаршого пайовика – Ольгу Григорівну КОВАЛЬ, жительку села Лозова Тернопільського району”