Козівські поля «Агоропродсервісу» видають більше як по півтисячі центнерів солодких коренів

Із 2300 гектарів, уже викопаного на Тернопільщині цукрового буряка, майже 800 припадає на корпорацію «Агропродсервіс», що становить понад 30 відсотків. А врожайність у настасівчан перевищує 500 центнерів з гектара проти 375 в середньому по області. Отже, сучасні технології і висока культура землеробства, які мають на своєму озброєнні буряководи корпорації, дають належну віддачу, незважаючи на цьогорічні надскладні кліматичні умови.

На сьогодні завершили збирання солодких коренів на 220 гектарній ділянці у відділенні «Вівся» Козівського району. У підрозділі «Росоховатець» того ж району викопано буряки на 550 гектарах. Тут залишається лише одна площа на 160 га, для пізнішого збирання, з тим, аби корені набрали більшої ваги. Загалом козівські поля видають більш, ніж по 500 центнерів з гектара.

Як повідомив агроном корпорації Андрій Кулян, збирання цукрових буряків та їх доставка на переробку узгоджується з Чортківським цукровим заводом. І саме тому, на випадок затяжних дощів і чіткого дотримання графіка, у Буцневі Тернопільського району попри асфальтну трасу закладають резервні кагати на 4 тисячі тонн буряків.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Козівські поля «Агоропродсервісу» видають більше як по півтисячі центнерів солодких коренів”