Корпорація «Агропродсервіс» виступила генеральним партнером триденного конкурсу проектів впровадження ІТ-рішень в агробізнесі.

Упродовж трьох днів (20018-20 вересня) у Тернополі проходив агрохакатон, організований компанією IT-BOOSTER. Його учасники представляли усі області України. Корпорація «Агропродсервіс» виступила генеральним  партнером цього оригінального марафону ІТ-спеціалістів.

На перший погляд, може видатися дивним, чого це аграрна фірма зацікавилася ІТ-сферою, адже існуюча система агровиробництва поки що живе ще за доволі консервативними правилами. Пояснення просте, говорить керівник корпорації Іван Чайківський: «Аграрний бізнес сьогодні виходить на перші ролі в економіці держави, а його продукція становить величезну частку вітчизняного експорту. Отже, потрібні нові, креативні, високотехнологічні рішення в сільському господарстві. А завтрашній день – за ІТ-технологіями. Тому ми чекаємо корисних проектів від учасників нинішнього та майбутніх агрохакатонів і готові надати їм прикладний характер».

У цих питаннях «Агропродсервіс» уже має свої перші напрацювання. Аналітик консолідованої інформації Юрій Темощук, який представляв корпорацію на цьому заході, поділився досвідом організації мобільної передачі інформації від виробничих підрозділів, її опрацювання з метою вдосконалення і здешевлення логістики та забезпечення чіткості виробничого процесу. Проте нам потрібні нові, свіжі ідеї і для всього виробництва загалом, наголосив пан Юрій.

Професійне журі, в складі якого відомі в Україні ІТ-фахівці, науковці Київського аграрного університету та Тернопільської «Політехніки» відібрали 8 ІТ-проектів. Автори трьох найкращих робіт отримали право на впровадження своїх ідей в аграрне виробництво і грошові нагороди від «Агропродсервісу».

Ідея і загальна організація цієї непересічної для Тернополя події належить відомому громадському активісту, керівнику стартап-інкубатора «Континіум» Володимиру Бурому.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Корпорація «Агропродсервіс» виступила генеральним партнером триденного конкурсу проектів впровадження ІТ-рішень в агробізнесі.”