Буквально через два тижні тваринницька ферма з виробництва екологічно чистого молока в Урмані стане до ладу

Учора керівник «Агропродсервісу» Іван Чайківський та голова Бережанської райдержадміністрації Володимир Петровський ознайомилися з ходом робіт на цьому пусковому об’єкті.

Ще кілька місяців тому, коли Іван Адамович ділився своїми амбітними планами щодо масштабного перетворення   напівзруйнованого приміщення на сучасний комплекс в автентичному стилі зі збереженням його первозданного вигляду початку шістдесятих років, бувалий керівник місцевого господарства Василь Лещук резюмував: «краще все це зруйнувати і збудувати з нуля».

А сьогодні це вже зовсім сучасне виробниче приміщення з піднятими стінами, великими вікнами, автоматизованими поїлками і молокопроводом, які вже готові до експлуатації.

Основна площа даху комплексу покрита металопрофілем зеленого кольору, а його поперечну частину умільці причепурили червоною дахівкою, яка збереглася тут з часу будівництва ферми і котру випікали на місцевому невеличкому виробництві.

Для потреб виробництва та обслуговуючого персоналу використано буквально кожен метр площі. Так, у кількох колишніх прибудовах тепер утримуватимуть маленькі телятка. В іншій – будівельники генерального підрядника Віктора Захаренка уже приступають до встановлення обладнання для санпропускника і котельні на дрова.

На другому поверсі – зручний оглядовий майданчик, з якого гості можуть спостерігати за технологічним процесом, не перешкоджаючи тваринникам у їх виробничій діяльності.

На завершенні і роботи з екології та благоустрою території. З обох боків комплексу вимощено під’їзні дороги, зараз будівельники бетонують під’їзди до гноєтранспортерів. До кінця вересня на фермі поселять  понад 200 високопродуктивних корів.

Відтак керівники завітали до місцевої школи і дитсадка, де за кошти «Агропродсервісу» поміняли вікна на енергоекомні. Тут Іван Чайківський сказав: «В Урмані підтримуємо ініціативу місцевої громади облаштувати дитячий майданчик. І кошти на це виділимо не задля піару чи слави, а заради дітей – майбутнього української держави».

Побачене прокоментував голова Бережанської РДА Володимир Петровський: «Сьогоднішня ситуація в Урмані у мене викликає асоціації з усією Україною, яка встає з колін, піднімається з руїни і переходить на цивілізовані рейки. Завдяки «Агропродсервісу» та його керівнику Івану Чайківському в районі відроджується тваринництво, яке було практично відсутнє, створюються нові робочі місця, наповнюється бюджет і оживає соціальна сфера. Тож таких інвесторів треба тільки вітати». А сільський голова Урманя Євген Наконечний розповів, що він у захопленні від керівника корпорації, який виділяє матеріальну допомогу місцевим воїнам АТО, підтримує школу, реалізує інші соціальні проекти. Завдяки йому в селі створено майже 50 робочих місць, а в урманців з’явилася надія, що село матиме економічну перспективу.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Буквально через два тижні тваринницька ферма з виробництва екологічно чистого молока в Урмані стане до ладу”