Маловодівська громада ефективно скористалася «Єдиним соціальним фондом «Агропродсервісу»

На адресу керівників корпорації «Агропродсервіс» Івана Чайківського та Андрія Барана надійшов лист від Маловодівської громади, що на Теребовлянщині, в якій висловлена подяка агрофірмі за внесок у розвиток соціальної сфери їх села.

Як ідеться у листі, за підписом сільського голови М.П. Лайпи, у цьому році коштом корпорації замінені вхідні двері і всі віконні рами на металопластикові у місцевому ФАПі, встановлена огорожа біля школи та облаштовано дитячий ігровий майданчик. Крім цього, «Агропродсервіс» зробив значний внесок у реконструкцію церкви, ремонт будинку культури, освітлення двох вулиць, а також надає допомогу одиноким престарілим та військовим з числи місцевих жителів, які перебувають у зоні АТО.

Сесія сільської ради, за участю активу громади,  розподілила черговий фінансовий внесок з «Єдиного соціального фонду «Агропродсервісу». Ці кошти, зокрема, підуть на завершення реконструкції греко-католицької церкви, заміну дверей у храмі Християн Віри Євангельської, вхідних дверей школи та будівельні матеріали на потреби сільського будинку культури і вуличне освітлення.

Підтримка корпорацією Маловодів, у яких вона орендує землю, досить вагома і саме тому тамтешня громада свій лист завершує подячними словами: «Нехай і надалі Господь Бог благословить вас щедрими врожаями і воздасть вам сторицею за вашу доброту!»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Маловодівська громада ефективно скористалася «Єдиним соціальним фондом «Агропродсервісу»”