Іван Чайківський не обминає увагою шкільні справи

Напередодні нового навчального року керівник корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський особисто приймав роботи з реконструкції та капітального ремонту актової зали, їдальні та кухні Настасівської школи І-ІІІ ступенів.

Як добрий господар, Іван Адамович ретельно оглянув і перевірив кожний закуток, підказав де ще треба підправити чи доробити. Хоча й без цього євроремонт вийшов добротним. В актовій залі побілили стіни, відреставрували декоративну стелю, поміняли на пластикові всі вікна та двері, здійснили реконструкцію сцени.

У їдальні настелили сучасну підлогу, капітально відремонтували приміщення кухні, в якій, і навіть у підсобних приміщеннях, також поміняли на енергоекономні вікна і двері.

Як зізнався директор місцевої школи, їм пощастило, бо мають до кого звернутися за допомогою. Адже бюджетних коштів на утримання навчального закладу не вистачає.

Правда, педколектив засмучений тим, що цього навчального року у школі виявився недокомплект одинадцятого класу. А через це зменшується навантаження на вчителів, та й одного кухаря доведеться скоротити. Річ у тому, що частина учнів побоюється тестування і йде на навчання у середньо-спеціальні заклади після 9 класу. Отже, над цим варто задуматися освітянам окремо.

А тим часом, у корпорації підбивають підсумки допомоги школам у підготовці до нового навчального року. Кипить робота і в кабінетах другого поверху адмінкорпусу. Там готують вересневі подарунки для першокласників усіх сіл, де «Агропродсервіс» орендує землю. Через день-два їх передадуть у школи. Ніхто не рахується з особистим часом чи зайнятістю на основній роботі. Загадково усміхнені обличчя учасників цього благородного дійства (200красиве жіноцтво апарату управління агрофірми) дають підставу думати, що їхні помисли десь там біля своїх дітей і в тих далеких роках, коли вперше переступили поріг своєї школи. Такі собі крихти щастя, з яких складається людське життя.

Дай Боже, щоб наші діти були здорові і жили у мирі, – підсумував свої відвідини Настасівської школи Іван Чайківський.

Розповсюдити цю статтю: