За сприяння «Агропродсервісу» Веснівку прикрасить музей повстанської слави

Як уже повідомлялось у пресі, корпорація «Агропродсервіс» долучилась до впорядкування місця проведення ІІІ надзвичайного збору ОУН, який у серпні 1943-го відбувся на невеличкому хуторі Веснівка Козівського району. Стараннями агрофірми, яка свято вшановує національно-патріотичні святині і традиції, на цьому історичному помешканні встановлено меморіальну дошку з відповідним пропам’ятним написом.

Один із структурних підрозділів агрофірми – філія «Росоховатець», яку очолює Василь Рудик, взяла шефство над цим об’єктом національної гордості. Цьогоріч, за словами Василя Олексійовича, його колектив благоустроїв територію навколо помешкання і впорядкував три кілометри під’їзної дороги до хутора Веснівка.

Усе це тільки підсилило святкову атмосферу і зробило ще урочистішими Богослужіння на відзнаку 72-ї річниці ІІІ з’їзду ОУН та поминальну панахиду за Героями повстанської доби, які відправив парох Денисова й  Купчинців о. Омелян Кобель.

На цьому опіка корпорації над місцем проведення історичного з’їзду не завершується. З ініціативи  керівників «Агропродсервісу» Івана Чайківського та Андрія Барана тут планується відкрити справжній музей повстанської слави, який буде включено до краєзнавчих маршрутів Тернопілля, а на подвір’ї знаменитого  помешкання встановлять пам’ятний камінь з прізвищами учасників ІІІ надзвичайного збору і полеглих Героїв УПА за самостійну Україну на місцевих теренах. Але, щоби повністю зреалізувати цей проект, до справи повинна підключитися Денисівська сільська рада, яка має взяти цю  будівлю на баланс територіальної громади, як об’єкт комунальної власності і разом з органами культури заснувати музей Української Повстанської Армії.

Відтак корпорація буде готова вкладати кошти у відновлення цього знакового місця.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “За сприяння «Агропродсервісу» Веснівку прикрасить музей повстанської слави”