Батьки подякували керівникам «Агропродсервісу» за змістовний відпочинок їхніх дітей

Учора з оздоровлення у чудовому таборі «Ромашка», що розташований у мальовничому Ниркові Заліщицького району, повернулася група дітей, батьки яких є учасниками АТО і орендодавцями земельних паїв корпорації «Агропродсервіс».

Повні сил та енергії, засмаглі й оздоровлені діти,  випромінюючи щасливі посмішки, захоплено ділились враженнями про відпочинок зі своїми батьками та  заступником директора ПАП «Агропродсервіс» Федіром Шевчуком. Він прибув у відпочинковий табір, аби транспортом корпорації розвести дітей по їх до домівках.

Два тижні злетіло, як один день. Діти гарно відпочили. Цьому сприяла хороша погода, дбайливі вихователі. У таборі було п’ятиразове харчування, веселі конкурси та розваги. Романтики відпочинку школярів додав славнозвісний Джуринський водоспад.

Тому цілком природно і діти, і їх батьки висловлюють за це слова щирої вдячності керівникам корпорації «Агропродсервіс» – Івану Чайківському та Андрію Барану.

– Агрофірма продовжує реалізовувати свої проекти щодо підтримки учасників АТО,  їх сімей і дітей, – підсумував розмову Федір Шевчук.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Батьки подякували керівникам «Агропродсервісу» за змістовний відпочинок їхніх дітей”