Генеральному директору корпорації «Агропродсервіс» подякували жителі села Цигани Борщівського району

Цього року багато жителів с. Цигани стали   пайовиками молодого агропідприємства ТОВ «Агропродсервіс – Борщів» (200керівник Верхола Ярослав Іванович), яке входить до складу корпорації «Агропродсервіс», і відразу ж відчули увагу керівництва агрофірми до різних проблем, які є зараз на селі.

Одинокі престарілі з нашого села отримали «Великодні кошики», а родини воїнів, які перебувають у зоні АТО, – грошову допомогу.  Корпорація надала фінансову допомогу сільському храмові святих Петра і Павла, виділила кошти на ліхтарі для вуличного освітлення села.

Особлива подяка за доставлений до кожного господарського двору розфасований зерновий пай, що із здивуванням і вдячністю сприйняли люди.

Тож щиро дякуємо вам, шановний Іване Адамовичу, за добрий початок нашої співпраці. Віримо і надіємось, що ваше підприємство буде зростати, ефективно вести сучасний агробізнес і підтримуватиме своїх пайовиків.

Від вдячних пайовиків – Олександра ОЛІЙНИК.

с. Цигани Борщівського району.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Генеральному директору корпорації «Агропродсервіс» подякували жителі села Цигани Борщівського району”