На виході – репрезентаційний паспорт економічної історії корпорації «Агропродсервіс»

Це корисне видання дасть змогу усім партнерам агрофірми, банківським структурам та інвесторам почерпнути для себе ділову інформацію про становлення, економічний потенціал та перспективу розвитку одного із найуспішніших аграрних бізнесів України.

Ідея створення своєрідного репрезентаційного паспорта належить Іванові Чайківському, який шістнадцять років тому заснував одне з перших в Україні приватних аграрних підприємств, котре тоді мало в обробітку лише 816га орендованої землі. Сьогодні корпорація – багатогалузеве і високотехнологічне виробництво, основу якого складає рослинництво, тваринництво і переробка.

Досить сказати, що корпорація «Агропродсервіс» обробляє більше сорока тисяч гектарів землі, входить до ТОП-3 найбільших виробників свинини в Україні, взяла курс на виробництво екологічно чистого молока, збудувала низку елеваторних комплексів. У перспективі тут матимуть потужний агрокомбінат та на новітніх технологіях відновлюють м’ясокомбінат, де працюватиме понад півтисячі спеціалістів.

Над цим професійним путівником у царину економіки корпорації працювали аналітики компанії та фахівці спеціалізованих вишів. І, що важливо, інформація у ньому подана українською та англійською мовами, що стане зручним для нинішніх і майбутніх іноземних інвесторів.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На виході – репрезентаційний паспорт економічної історії корпорації «Агропродсервіс»”