На Збаражчині жнивує «Берегиня Добра»

З минулого вівторка у жнивний конвеєр активно включилося товариство з обмеженою відповідальністю «Берегиня Добра», землі якого розташовані на Збаражчині. На 1600 гектарному полі місцеві хлібороби мають до збирання озимі ріпак, пшеницю високопродуктивних селекцій «Акторатос», «Богемія» та сою.

Як розповів директор господарства Іван Хаблюк, озимий ріпак тут обмолочують чотири комбайни і вже практично наближаються до завершення збирання цієї культури. Зібраний урожай відразу з поля везуть на Козівський зерноелеватор. Урожайність ріпаку загалом непогана. Правда, позавчорашній дощ трішки пошкодив рослини, але, хочеться вірити, що на врожайність він суттєво не вплинув.

Буквально сьогодні-завтра, в залежності від погоди, аграрії із Синяви розпочнуть обмолот озимої пшениці. Зерно нового врожаю доставлятимуть на місцевий тік, який завчасно приготувала до роботи дружня команда у складі завідуючої токовим господарством Тетяни Риндич, електрика Романа Петрика, операторів зерноочисних комплексів Ігоря Миронця та Романа Нички. Вони якісно відремонтували усі спеціальні механізми, побіли складські приміщення і зробили їх дезинфекцію.

За попередніми прогнозами, і звісно ж, при сприятливих умовах, жнивний комплекс, в якому задіяно майже два десятки досвідчених спеціалістів, у цьому структурному підрозділі корпорації «Агропродсервіс» планують завершити уже до кінця наступного тижня.

Розповсюдити цю статтю: