Комбайни з поля, плуг – у загінки

І хоча жнива в корпорації в зеніті, тут уже приступили до підготовки площ під урожай 2016 року. Це робиться і для того, щоб мати достатньо часу для ущільнення грунту після оранки для збереження вологості у його верхньому шарі.

За прогнозами, нинішньої осені в «Агропродсервісі» буде засіяно озимими пшеницею, ячменем і ріпаком площі не менше цьогорічних. Аби забезпечити виконання запланованого, використати кожну погожу днину, буквально за комбайнами ведеться зачищення, дискування та оранка площ. Під озимий ріпак вносяться КАС. А поукісний посів (200після озимого ячменю) трьохсот гектарів гречки дасть не лише додатковий урожай, але й стане хорошим попередником під весняний посів цукрових буряків.

Під майбутні площі кукурудзи наступного року після збирання зернових уже засіяли сидерати – олійну редьку та гірчицю, з розрахунку 20 кілограмів на гектар. Це дасть поживу грунту, прирівняну 20-30 тоннам гною на круг.

    Головний агроном підприємства Іван Ткач не без задоволення говорить, що синхронізація всього комплексу польових робіт стала можливою завдяки тому, що у відведені строки завершили збирання всіх площ озимого ячменю, активно ведеться обмолот ріпаку, озимої пшениці, гороху і ярого ячменю.

Розповсюдити цю статтю: