«Кімбрія» у Настасові розпочала очищення озимої пшениці нового врожаю

Високопродуктивна лінія з очищення зернових на насіннєвому заводі «Кімбрія» прийняла перші тонни озимої пшениці нового врожаю, яку почали збирати на полях корпорації.

Кожен справжній господар, який збирає урожай,  передусім думає про якісне насіння для посіву озимини, адже від цього залежатиме доля майбутнього врожаю. Тому підготовці насіннєвого матеріалу в «Агропродсервісі» приділяють особливу увагу.

Перш, ніж потрапити на лінію очищення зерно нового врожаю проходить ретельний контроль у спеціалізованій лабораторії корпорації, яка оснащена найновішим обладнанням. Тут перевіряють майбутнє насіння на вологість, засміченість і зараженість, – говорить лаборант Неля Прендота.

Технічні можливості «Кібмрії», одного з кращих насіннєвих заводів України, дають змогу готувати насіннєвий матеріал високих кондицій не лише для власних потреб, але й для партнерів настасівчан та реалізації іншим господарстві України.

За словами завідувача насіннєвого заводу Андрія Андрійчишина, у так звані «беги» уже засипані перші десятки тонн насіння високоврожайної озимої пшениці чеської селекції сорту «Богемія», яку до посіву регулярно перевірятимуть працівники лабораторії на енергію проростання та схожість.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Кімбрія» у Настасові розпочала очищення озимої пшениці нового врожаю”