Санітарно-екологічна ситуація на лановецьких підприємствах «Агропродсервісу» буде приведена до норми

Цього тижня під головуванням Івана Чайківського відбулася розширена нарада з питань забезпечення комплексу робіт щодо оздоровлення санітарно-екологічної ситуації у зв’язку з виробничою діяльністю свинокомплексів у м. Ланівці та с. Оришківці. Водночас було проаналізовано хід реалізації угоди між керівництвом корпорації та місцевою громадою, які, за висновками фахівців, виконуються відповідно до визначених термінів.

У нараді взяли участь профільні працівники підприємства (200еколог, будівельники, юристи), директор і головний інженер проекту ТОВ «Екоенерго-БУД» (200м. Полтава), представник Тернопільського обласного профільного проектного інституту.

Обговорено кілька варіантів технології переробки та утилізації гнойових стоків і очистки повітря на вказаних підприємствах. Зупинились на передовій європейській технології глибокої анаеробної переробки, утилізації, біологічного очищення гнойових стоків і використання їх в якості добрив. Учасники наради узгодили параметри стовідсоткової герметизації споруд, будівництва біогазової станції та засобів нейтралізації неприємних запахів.

 Підписано технічне завдання з Інститутом гігієни та медичної екології ім. О.Марзєєва Національної академії медичних наук України і укладено договори з Науково-технічним центром «Промекологія» та підрядними організаціями на виконання всього комплексу робіт.

Заслухано інформацію робочої групи про повторне обстеження будівель і територій згадуваних комплексів. Відтак керівник корпорації доручив здійснити ще й  додаткові геодезичні, геологічні і гідрогеологічні дослідження.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Санітарно-екологічна ситуація на лановецьких підприємствах «Агропродсервісу» буде приведена до норми”