Міжнародні компанії Дюпон і Агроскоп обрали своїм стратегічним партнером «Агропродсервіс»

Як зазначив регіональний директор компанії Дюпон по Західній Україні Микола Ільницький під час відкриття науково-практичного семінару (200День поля), корпорація «Агропродсервіс» невипадково стала навчальним полігоном для аграрників Тернопільщини. Адже вона у своїй діяльності зорієнтована на прогресивні технології та передовий європейський досвід.

У згадуваному заході взяла участь велика кількість  керівників та агрономів агропідприємств і фермерських господарств нашої області.Директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран ознайомив присутніх зі специфікою виробництва, новаціями в агротехніці, практикою використання засобів захисту рослин і навів приклади тісної та результативної співпраці з фірмами Дюпон і Агроскоп.Невипадково вони визначили підприємство ПАП «Агропродсервіс» науково-практичною лабораторією у використанні новітніх технологій та препаратів в агропромисловому виробництві.

Уже згадуваний Микола Ільницький детально розповів про лінійку продуктів системи захисту рослин, професійно вказавши на їхні суттєві переваги та відповів на численні запитання присутніх.

Представники Агроскопу, продемонстрували свої дослідні поля ярих і зернових культур та прокоментували позитивний вплив засобів захисту на їх ріст і стійкість до хвороб.

Подібні заходи в корпорації відбуваються практично щороку і дають змогу хліборобам краю бути в курсі науково-технологічних новинок, які сприяють високій культурі рослинництва і підвищенню врожайності зернових та технічних культур.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Міжнародні компанії Дюпон і Агроскоп обрали своїм стратегічним партнером «Агропродсервіс»”