Вітаємо колектив корпорації «Агропродсервіс» з повноліттям!

Незважаючи на економічну кризу в державі, війну на її східних теренах, девальвацію національної валюти, колектив корпорації «Агропродсервіс» на своє шістнадцятиліття зумів не лише зберегти, а й наростити свій виробничий потенціал. Свідченням цього є всеукраїнське визнання нашої фірми, яка вийшла  переможцем у рейтингу «Аграрна еліта – 2015». Це стало можливим передусім завдяки спільній праці всього колективу, запровадженню новітніх виробничих і енергозберігаючих технологій, удосконаленню логістики, освоєнню нових видів діяльності та ринків збуту.

З нагоди нашого колективного свята щиро дякуємо тим, хто в числі перших творив нове аграрне виробництво, за підтримку нашого трудового колективу у найвідповідальніші хвилини його становлення. Низько кланяємося усім підрозділам корпорації, які сьогодні своєю самовідданою і наполегливою працею примножують виробничі здобутки  компанії, за вірність «Агропродсервісу».

Окрему пошану складаємо власникам земельних паїв, з якими ми співпрацюємо на засадах взаємної поваги, зацікавленості і довіри, а також партнерам по аграрному бізнесу.

Усім вам, шановні колеги і партнери, зичимо міцного здоров’я, миру в Україні, злагоди і нових досягнень у нашій спільній хліборобській родині і Божого благословення.

Як говорили великі пророки: «Не гоже людині насолоджуватися світом без благословення Всевишнього; той, хто їсть будь-яку страву, п’є будь-які напої, хай дякує Господу. Той, хто відчув запах трави, аромат квітів, благоговіння плодів, хай дякує Господу, який подарував цю насолоду».

З повагою,

Іван Чайківський, генеральний директор корпорації «Агропродсервіс»,

Андрій Баран, директор ПАП «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Вітаємо колектив корпорації «Агропродсервіс» з повноліттям!”