Влада і бізнес напрацювали дорожню карту

Голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька 9 червня свій робочий день присвятила вивченню ситуації довкола відновлення тваринницького комплексу у Старому Місті. Аби спізнати її, як мовиться, з перших уст, керівник району разом із генеральним директором корпорації «Агропродсервіс» Іваном Чайківським обійшла усі виробничі приміщення і будівельні майданчики, детально ознайомилась з технологічними особливостями свинарської галузі. І, природно, серйозну увагу вона приділила стану дотримання на господарстві умов екологічної безпеки.

За результатами перебування у Старому Місті влада району і керівництво «Агропродсервісу» узгодили спільний план дій, згідно з яким район створюватиме умови для поліпшення інвестиційного клімату, а корпорація бере на себе зобов’язання вести бізнес із суворим дотриманням екологічних вимог, створювати додаткові робочі місця і бути справжнім соціальним партнером для територіальної громади.

Домовлено, що на наступній зустрічі, але вже у більш розширеному форматі, сторони проаналізують хід реалізації екологічного пакету, який виписаний у робочому протоколі зустрічі голови РДА та керівника корпорації «Агропродсервіс».

Розповсюдити цю статтю: