Радяться аграрії України

Голова ради об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільщини Іван Чайківський взяв участь у розширеному засіданні Ради Аграрного союзу України. На обговорення вищого органу сільгосптоваровиробників були винесені актуальні для аграрної галузі питання: «Про проект Закону України «Про державну підтримку сільського господарства» (200нова редакція) і проект бюджетної резолюції на 2016 рік та ставлення до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

З доповіддю на засіданні Ради АСУ виступив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Краснопольський Я.В. Були заслухані співдоповіді ряду директорів департаментів профільного міністерства. З аналізом пропонованих урядом новацій у системі оподаткування на селі виступили вчені Аграрної академії наук, експерти аналітичних центрів та окремі члени Ради АСУ, серед яких Чайківський І.А.

Гостру дискусію на засіданні викликали наміри окремих державних посадовців відмінити діючий мораторій на купівлю-продаж землі в умовах нестабільної ситуації, викликаної фінансово-економічним та військовим становищем в Україні.

Розповсюдити цю статтю: