Професійний рівень підвищують юристи

Фахівці юридичного відділу корпорації «Агропродсервіс» нині успішно вирішують завдання, які перед ними ставить керівництво корпорації, а також ті, що випливають з ділових стосунків із партнерами по бізнесу. І все ж, аби не відставати від вимог часу, юрисконсульти  постійно вдосконалюють свій кваліфікаційно-освітній  рівень.

21-22 квітня ц.р. начальник юрвідділу агрофірми Володимир Мужевич та спеціаліст цього ж підрозділу Сергій Алексенко навчалися на курсах, які у столиці організувала відома консалтингова компанія «Кортекс».

Перед учасниками всеукраїнського семінару на тему «Земельні відносини – 2015. Нові законодавчі зміни та практика їх застосування» виступали відповідальні працівники Держземагентства України, Інституту грунтів, Державної фіскальної служби, суддя Вищого господарського суду, а також представник юридичної компанії «Dentons», яка входить до п’ятірки кращих юридичних компаній світу.

  • Для нас цей семінар був досить корисний, говорить Володимир Мужевич, – адже останнім часом у законодавчій базі нашої держави, пов’язаній із земельними питаннями, є чимало змін. Власне про суть цих нововведень нам розповідали досвідчені столичні та міжнародні фахівці і, що особливо важливо, наводили практичні приклади вирішення існуючих проблем. А це допоможе нам ефективніше вирішувати поточні питання з інституціями Державного земельного кадастру при юридичному оформленні та реєстрації земельних ділянок, при розгляді можливих  спірних питань.

За підсумками успішного закінчення навчання у столиці обом юристам «Агропродсервісу» організатори всеукраїнського семінару видали спеціальні сертифікати.

Розповсюдити цю статтю: