Сім кілометрів настасівської дороги «пройшли» з Іваном Чайківським

У рамках всеукраїнської акції «Зроби Україну чистою!-2015» на традиційну толоку масово вийшли працівники корпорації «Агропродсервіс».

Цього разу основним об’єктом екологічної акції настасівчан стало впорядкування семикілометрової частини дороги  до Настасова.  І хоча цей шлях нещодавно капітально відремонтувала корпорація, у післязимовий період обочини потребують додаткового облаштування. Та й різноманітних побутових відходів тут нагромадилось чимало. Тому роботи вистачило на цілий день для всього управлінського колективу «Агропродсервісу».

На весняну толоку зібралися практично всі колективи агрофірми. Зокрема, у відділку «Вівся» Козівського району, який очолює Григорій Веретко, того дня висадили сотню декоративних дерев біля сільського стадіону, току та на тракторій бригаді. У селі Маловоди Теребовлянського району впорядкували стихійне сміттєзвалище.

Активно попрацювали і у виробничому підрозділі «Великий Ходачків». За словами його керівника Івана Лаця, місцеві аграрії прибирали території біля центрального офісу, у лісопосадках обабіч доріг у Великому Ходачкові та Серединках. А місцеві школярі впордкували пам’ятник священикові Тимотею Бордуляку.

Радує те, що екологічна акція проходила без звичного у старі часи примусу. Люди відчували себе невід’ємною складовою багатогранної природи, про яку треба завжди дбати.

Такий дух панував практично у всіх структурних підрозділах і колективах-партнерах корпорації «Агропродсервіс». Переконливим підтвердженням цього є враження випадкового подорожнього з Настасова, який став свідком дружньої праці колективу корпорації на згадуваній дорозі. «Ви уявляєте, – сказав він, – сам Іван Чайківський визбирував різний хлам уздовж дороги!»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Сім кілометрів настасівської дороги «пройшли» з Іваном Чайківським”