Погодні сюрпризи для молодого саду

Корпорація «Агропродсервіс» уже заклала більше  двадцяти гектарів яблуневих садів з високопродуктивних сортів: «Фуджі», «Хапке», «Яна принц», «Голден», інших. Тільки у Ланівцях цьогоріч висадили понад 16 тисяч саджанців, а також провели ремонт 5 тисяч саджанців у Настасові. Молоді деревця милують око своєю ошатністю, акуратними рядами. Тут з ранньої весни вже порядкують садівники.

За словами агронома-садовода Миколи Бойка, цьогорічна весна, на жаль, піднесла молодому саду чимало сюрпризів. Занепокоєння викликають різкі перепади температур, відсутність тепла. Найбільше чого боїмося, щоби не повторився градобій на зав’язі плодів, як це було торік.

Ще на самому початку весни по «сплячій» брунці обробили дерева препаратом «Медян – екстра» з розрахунку 3 літри на гектар саду. Через 7 днів здійснили друге обприскування плодових дерев уже препаратами «Хорос» і «Актара», говорить Микола Петрович.

І хоча нинішня весна далеко не найблагополучніша для яблуневого саду, в корпорації сподіваються мати хороший урожай яблук. Аби зняти стрес із дерев через складні погодні умови, планують обробити їх препаратом «Тераформ».

Садівничою справою тут займаються з урахуванням найсучасніших технологій та рекомендацій як науковців з вітчизняних і зарубіжних вишів, так і досвідчених практиків.

Розповсюдити цю статтю: