«Агропродсервіс» – соціально відповідальний партнер

У своїй діяльності корпорація «Агропродсервіс» керується принципом соціальної відповідальності перед тими, хто здає паї в оренду, жителями населених пунктів, поблизу яких розташовані агрокомплекси, своїми працівниками і партнерами. Одним із напрямків роботи соціального партнерства є надання послуг обробітку присадибних ділянок власною сільськогосподарською технікою за собівартістю. Зокрема такий проект реалізовано в агрокомплексі «Берегиня Добра».

«Сьогодні в цьому господарстві відновлюють стару техніку, зокрема трактори, які будуть служити на благо громади сіл Синява і Синягівка. Для наших пайовиків послуги орання та культивування землі, а також засівання будуть втричі дешевшими, ніж їх пропонують інші. Ми розуміємо, що ситуація в країні складна і потрібно підтримувати тих, в кого уже не один рік орендуєш землю. Окрім того, ми даємо друге життя техніці, яка колись використовувалася на фермах, і водночас забезпечуємо людей роботою, що є вкрай важливим», – зазначив генеральний директор «Агропродсервісу» Іван Чайківський.

Для вищезгаданих цілей уже відремонтовано 4 трактори і невдовзі ще два будуть у повній готовності. Сьогодні у господарстві приймають заявки від мешканців сіл Синява і Синягівка.

«Потрібно сказати, що люди в цих селах уже поінформовані про те, що ми будемо надавати такі послуги. Ми записуємо усі звернення, адже потрібно знати вид і обсяг робіт. Окрім того, за бажанням будемо надавати нашим пайовикам зерно ячменю чи ярої пшениці для сівби», – додав інженер з охорони праці «Берегині Добра» Богдан Телев’як.

Розповсюдити цю статтю: