Браво організаторам агроекспедиції

Останнім часом неабиякий авторитет у аграрному середовищі України здобув загальнонанціональний сайт «Латифундист». Він підкорює споживача інформації не тільки оперативними новинами та аналітикою із сфери аграрного виробництва. Особливо корисними і повчальними є їхні резонансні акції, які сприяють налагодженню комунікацій між виробниками та компаніями, котрі обслуговують аграрний бізнес.

«Агроекспедиція», яку днями представники «Латифундиста» провели на Тернопіллі, отримала схвальні відгуки від учасників цього заходу. Передусім привабила нестандарність і креативність підходів до обговорення насущних проблем хліборобської галузі та напрацювання пропозицій. Відбулась своєрідна звірка годинників дійових осіб вітчизняного агробізнесу.

– Найважливіше те, – наголосив Іван Чайківський за результатами «Агроекспедиції» на Тернопіллі, – що ініціатори цього проекту за допомогою висококласних фахівців, проводять детальний аналіз усіх процесів у аграрній економіці, визначають її сильні і слабкі сторони. Головне, що все це робиться не з теоретичних уявлень кабінетних чиновників, а на конкетних прикладах «живого» виробництва.

Повчальною ця робота є і для керівників господарств різних форм власності, бо вони мають змогу дізнатися про тенденції, нові форми, технології і перспективи в цілому по Україні.

Тернопільське аграрне середовище вірить, що підсумкові матеріали згадуваної експедиції ляжуть на стіл аграрному міністру і будуть основою для визначення державної політики стосовно українського села.

А тим часом, поряд із сайтом «Латифундист» народжується нове електронне видання під промовистою назвою «Куркуль», яке буде опікуватися проблемами дрібних і середніх сільськогосподарських підприєств та селянських господарств.

Одне слово, браво колеги з «Латифундиста»!

Розповсюдити цю статтю: