Виростили сад – подбали про довкілля

Посиленими темпами у підприємстві «Агро-Ланівці» (200м. Ланівці) корпорації «Агропродсервіс» закладають яблуневий сад. Сьогодні уже висаджено 4 тисячі молодих дерев. Проте працівники господарства продовжують здійснювати рекультивацію вільних територій на господарському дворі, аби на них невдовзі зазеленіли яблуневі саджанці.

«Цього року ми придбали 30 тисяч саджанців яблуні. Ця кількість буде використана на ремонт минулорічного саду і висаджування у найближчий час таких плодових дерев на території чотирьох тваринницьких комплексів. Таким чином ми покращуємо благоустрій навколо наших господарств та турбуємося  про збереження довкілля. Ми розуміємо те, що за кожен квадратний метр української землі потрібно буде сплачувати гроші до місцевих бюджетів. Тому потрібно, аби навіть невеличкий клаптик ефективно працював на нашу громаду і державу. Окрім того, збереження довкілля рідного краю – це святий обов’язок кожного громадянина, адже це наш спільний дім, про який ми повинні турбуватися. У найближчі роки ми будемо і надалі працювати над ефективним використанням земельних ділянок на тваринницьких фермах та висаджуванням яблуневих садів», – наголосив генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Директор комплексу «Агро-Ланівці» Василь Мацкевич зазначив, що загалом цього року у Ланівцях заплановано висадити 2,5 гектара високоякісних щеп.

Розповсюдити цю статтю: