Викуплений на майнові паї УАЗ лановецькі аграрії відправили в зону АТО

«Україна у нас – єдина і неподільна», – з таким гаслом нині живуть і працюють члени колективу «Агро-Ланівці», який очолює керівник з багатолітнім стажем діяльності в сільському господарстві Василь Мацькевич. А цими днями його господарство відправило транспортну підмогу бійцям у зону АТО.

Мова йде про автомобіль УАЗ, який керівництво ТОВ «Агро-Ланівці» викупило у місцевих селян за майнові паї. Звісно, автівка перед далекою дорогою на відповідальне завдання потребувала капітального ремонту. Тож місцеві умільці Володимир Мамчур і Валерій Поцелуєв власними руками повністю перебрали двигун і ходову частину автомобіля і пофарбували його. Загалом ці роботи зайняли більше місяця, але тепер машина, як мовиться, у повній бойовій готовності.  

Перед відправкою автомобіля на схід, за давнім християнським звичаєм, його освятив отець Ігор з центрального храму Ланівців. Автомобіль нашим захисникам повезли уже згадувані Володимир Мамчур і Валерій Поцелуєв. Керівник сусіднього підприємства «Західагроінвест» Василь Гарач забезпечив добровольців пальним на дорогу, а генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський передав бійцям у зону АТО 120 кілограмів замороженого м’яса.

До речі, згадуваний автомобіль – не єдина добра справа на допомогу нашим захисникам. До цього ТОВ «Агро-Ланівці» неодноразово виділяло кошти та продукти харчування для української армії. Крім того, свій внесок підприємство зробило в адресну підтримку лановецького бійця Василя Теслюка, який зараз перебуває в одній з найгарячіших точок боротьби з бандами сепаратистів та російських агресорів.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Викуплений на майнові паї УАЗ лановецькі аграрії відправили в зону АТО”