Забуяють французькі гібриди на настасівських полях

Рослинницька галузь корпорації «Агропросервіс» здавна славиться високими врожаями зернових і технічних культур. Секрети успіху в «Агропродсервісі» – усім відомі. Місцеві аграрії працють у тісній співдружності з галузевою наукою, на основі новітніх технологій. Тільки в останні роки керівники та спеціалісти агрофірми шукали золоті зерна досвіду в Польщі, Бельгії та Німеччині.

А буквально цими днями група українських спеціалістів аграрного виробництва, у кількості 32 осіб, знайомилася з передовим досвідом французького агровиробництва. Керівники вітчизняних господарств та фахівці рослинницької галузі перебували за 20 кілометрів від іспанської границі, де грунтово-кліматичні умови наближені до українських.

Про свої враження та практичні результати поїздки розповів один з учасників робочої делегації – головний агроном корпорації «Агропродсервіс Іван Ткач. Серед іншого його зацікавили потенційні гібриди кукурудзи, які вже не один рік висіває наша агрофірма і задоволена високою урожайністю французьких гібридів, а також стікістю до хвороб та якістю зерна.

Саме тому корпорація «Агропродсервіс» нинішнього року збільшила закупки цього посівного матеріалу з тим, аби засіяти французькими гібридами тисячогектарне поле.

Розповсюдити цю статтю: