«З нетерпінням чекаємо весняних дощів…»

За оперативною інформацією Мінагрополітики, загалом в Україні озимі культури у весну цьогоріч входять із певними втратами. Експерти оцінюють їх у 16 відсотків загальних посівних площ. Звісно, за таких умов сподіватися, що зерновий клин корпорації із зими проснеться в ідеальному стані, було б нерезенно.

Як розповів директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран, минулої осені настасівські хлібороби в оптимальні агротехнічні строки і в добре вироблений грунт загалом  посіяли майже таку ж площу пшениці, ячменю і ріпаку, як і в 2013 році. Проте практично безсніжна зима, заморозки останніх днів, а відтак і мінімальний запас вологи у грунті, не дають захмарного оптимізму на майбутній урожай. Тож тепер великі надії місцеві аграрії покладають на весняні дощі, які ще можуть суттєво виправити ситуацію.

І  тим не менше, в корпорації ніхто не опускає рук. Найближчим часом, за сприятливих умов тут почнуть підживлення озимини. Першою благодатні вітаміни росту отримають посіви ріпаку, а відразу після того агропродсервісівці підживлятимуть озиму пшеницю.

Розповсюдити цю статтю: