До високих урожаїв – у співдружності з Bayer

Поки хлібні лани ще не пробудилися від зимової сплячки, агрономічна служба корпорації «Агропродсервіс» активно здобуває знання, аби весною правильно й ефективно доглядати посіви озимини. У цьому напрямку агропродсервісівці тісно співпрацюють з міжнародним концерном Bayer, який досягнув вагомих результатів у сфері прогресивного ведення сільського господарства, розповідає агроном Ігор Ліщинський.  

Сьогодні інноваційна компанія Bayer задає тон у  розвитку світового агровиробництва. Досить сказати, що її витрати на новітні дослідження і розробки склали 3,2 млрд євро. Свою діяльність всесвітньовідома компанія поширила і на Тернопілля, а минулої п’ятниці провела змістовний науково-практичний семінар на тему захисту польових культур.

Роботу семінару, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та агрономи «Агропродсервісу», відкрив очільник Західного центру Bayer Володимир Діхтярук. На прохання компанії про фітосанітарний стан озимих зернових доповів заступник директора Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук Сергій  Ретьман і висловив свої прогнози щодо хвороб рослин. А вичерпні рекомендації по захисту рослин надав регіональний представник Bayerа Віктор Данилік.

Ще один незалежний експерт – кандидат біологічних наук з Інституту Карпатського регіону НААУ Катерина Яцух говорила про максимальну ефективність використання гербіцидів проти бурянів у осінній період.

Організатори семінару детально розповіли про лінійку своїх продуктів та вигідні умови їх реалізації. А для того, щоб учасники семінару на власні очі переконалися в ефективності пропонованих продуктів, представники Bayerа запросили аграріїв Тернопілля навесні і влітку оглянути їх демонстраційні поля.

Розповсюдити цю статтю: