«Кожен із нас повинен робити те, що найкраще вміє»

У Тернопільському замку відбулась щорічна церемонія вручення нагород переможцям конкурсу людина «Людина року-2014». Цьогоріч почесне звання отримали 11 мешканців краю. Такої ж честі удостоєний і директор ПАП «Агропродсревіс» Андрій Баран. Та оскільки він з поважних причин не міг бути на урочинах, почесну нагороду отримав його син Тарас.

Конкурсну комісію «Людина року-2014» очолив голова правління ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський. Відзначати найкращих людей Тернопільщини йому довелося вперше, адже впродовж багатьох років головою комісії конкурсу був ректор Тернопільського державного медуніверситету ім. І.Горбачевського, професор Леонід Ковальчук, який нещодавно пішов із життя.

«Кожен із нас повинен робити те, що він найкраще вміє. Усі цьогорічні номінанти є особливими, а їхній вклад у розвиток Тернопільщини неоціненний, адже до цих нагород вони йшли протягом багатьох років. А визнання у рідному краї є навіть ціннішим за державні нагороди», – наголосив Олег Караванський.

Організатори конкурсу увіковічнили імена лауреатів усіх попередніх років у книзі, щоби пам'ять про них передавалась з покоління в покоління. Презентувати та вручити книгу переможцям конкурсу «Людина року» обіцяють уже найближчим часом.

На церемонію нагородження, як і на всі цьогорічні заходи, вплинули події на сході України. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність української держави. Серед цьогорічних лауреатів є три волонтери, зокрема Сергій Чайковський, який буквально в ніч перед нагородженням повернувся з фронту. А за ініціативи заслуженої журналістки України, «Людини року-2003» Галини Садовської на церемонії нагородження усі присутні мали змогу долучитися до збору коштів для воїнів АТО.

До речі, лауреатами конкурсу цьогоріч є не лише уродженці Тернопільщини. Микола Булат, приміром,  народився та певний час проживав у Москві, та це не завадило йому стати одним з найактивніших волонтерів Тернополя, за що він і отримав нагороду.

За традицією, нагороди – дипломи, іменні медалі і статуетки – номінантам вручали переможці конкурсу «Людина року» попередніх років та представники місцевої влади, серед яких заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра, перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський та заступник міського голови Олександр Смик.

Розповсюдити цю статтю: