Яке насіння – таке й коріння

На базі головного підприємства корпорації відбулись  кількаденні навчання керівників філій та агрономів. Нагадаємо, що їх організатором виступив «Агропродсервіс» спільно з компанією «Агроскоп», котру на Тернопільщині представляє менеджер Олег Танасевич. Під час занять, які проводили фахівці відомих вітчизняних і зарубіжних фірм, їх учасники знайомилися із новими сортами зернових і технічних культур та лінійкою високоефективних засобів захисту рослин.

У боротьбі за високий урожай колектив агрофірми важливе місце відводить якісному насінню та новітнім засобам захисту рослин, які пропонують сучасна наука та спеціалізовані фірми. Тож невипадково, аби бути в курсі усіх новинок, керівництво корпорації щороку організовує навчанння для керівників філій, агрономів і спеціалістів інженерної служби. З 21 по 27 січня відбувся черговий всеобуч.

Як зазначив під час його відкриття генеральний директор корпорації Іван Чайківський, на початку ХХІ століття добитися високих урожаїв уже неможливо лише при допомозі плуга і комбайна. На допомогу хліборобам, які рівняються на європейські стандарти і показники, приходять комп’ютерні технології, прогресивна техніка і, звичайно, витончена технологія виробництва. І чим швидше ми це зрозуміємо та освоємо наукові підходи до виробництва і світовий аграрний досвід, тим швидше вийдемо на європейські ринки збуту власної продукції.

Аби професійна розмова про майбутній урожай була справді професійною і в дусі часу, агропродсервісівці запросили на семінар виробників нових високоякісних сортів зернових культур, гібридів кукурудзи, сої та ріпаку. Власне про них предметно говорили представники насіннєвих компаній «Лімагрейм», «КВС», «Монсанто», «Піонер», «Раджіте», «Задбау», «ДСВ». А консультанти всесвітньо відомих фірм, таких як «Байєр», «Бас», «Сенгента», «Дюпон», інших, детально розповіли про нові продукти на вітчизняному ринку і, без перебільшення, мистецтво їх застосування.

– Словом, добре засвоївши народну мудрість про те, яке насіння – таке й коріння, керівники і спеціалісти корпорації нині дбають про всі складові майбутнього врожаю. І, судячи з результатів господарювання минулого року та підходів до теорії і практики, це виходить досить непогано, – резюмував одни із співорганізаторів навчального проекту Андрій Кулян.

Розповсюдити цю статтю: