У Старому Місті започаткують виробництво і подбають про соціальну сферу

Стратегією розвитку тваринницької галузі корпорації «Агропродсервіс» передбачено планомірне спорудження нових комплексів і збільшення обсягів виробництва свинини у кількох районах Тернопільщини. До перспективних у цьому плані належить і село Старе Місто Підгаєцького району. З  метою створення нових робочих місць керівництво агрофірми планує організувати там ферму, на якій працюватимуть передусім жителі згадуваного населеного пункту.

У зв’язку із наміром започаткувати виробництво, керівництво корпорації налагоджує тісну співпрацю з тамтешньою громадою. Тільки минулого року воно виділило кошти на відновлення дзвіниці церкви Покрови Пресвятої Богородиці. До свята Миколая 242 вихованці дитсадка у райцентрі, а серед них майже третина дітей зі Старого Міста, отримали подарунки від «Агропродсервісу». По справжньому зраділи щедрим продуктовим наборам до Різдвяних свят і сорок вісім  соціально незахищених літніх старомістян. Такий сюрприз їм також зробила наша корпорація.

Але це лише добрий початок ділового партнерства  агрофірми з місцевою громадою. Днями заступник генерального директора Володимир Болєщук зустрівся із жителями села і розповів про найближчі плани колективу аграріїв на Підгаєччині. Серед іншого він повідомив про те, що корпорація неухильно дбатиме про соціальне облаштування Старого Міста. 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У Старому Місті започаткують виробництво і подбають про соціальну сферу”