«Берегиня добра»: усе підпорядковано майбутньому врожаю

Уже кілька років у складі корпорації «Агропродсервіс» працює товариство з обмеженою відповідальністю «Берегиня добра», яке господарює на полях села Синява Збаразького району. Від обєднаних зусиль господарство лише виграє, наголошує його керівник Іван Хаблюк.

За словами Івана Миколайовича, у корпорації на високому рівні – культура агровиробницва, сучасні технології, передовий досвід, якими ефективно послуговуються спеціалісти «Берегині добра». А в результаті збаразьке підприємство почало ефективніше господарювати. Скажімо, торік на 1600 гектарах воно виростило непоганий урожай. Озима пшениця і ярий ячмінь, приміром, загалом видали по 56 центнерів з гектара. Правда, через несприятливі погодні умови дещо скромніше від очікуваного зародили кукурудза і соя. Але в цілому господарський рік синявські хлібороби завершили успішно.

Водночас восени вони заклали надійний фундамент під урожай 2015 року. У стислі агротехнічні строки посіяли 321 гектар озимої пшениці і понад 300 га ріпаку. Зараз рослини у задовільному стані. А навесні їх будуть підживляти, для цього колектив «Берегині добра»  заготовляє необхідну кількість мінеральних добрив.

У ці дні не сидять без діла і механізатори, які вже готують до весняно-польових робіт техніку. Словом, у Синяві все підпорядковано майбутньому врожаю. І це невипадково, адже хліб – основа достатку і міцності української держави.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Берегиня добра»: усе підпорядковано майбутньому врожаю”