Почесна відзнака ЗСУ – Івану Чайківському

На обласному форумі аграріїв краю, який з ініціативи президії ради об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільщини відбувся у Тернополі 22 січня, виконувач обов’язків обласного військового комісара полковник Володимир Катинський подякував хліборобам за активну допомогу бійцям АТО, а голові ради об’єднання, генеральному директору корпорації «Агропродсервіс» Івану Чайківському за особистий вклад в організацію допомоги українському війську та обороноздатність країни вручив пам’ятний нагрудний знак Збройних сил України.

Нагадаємо, що з часу проведення антитерористичної операції на сході нашої держави Іван Адамович виділяє значні кошти на придбання і доставку українським військовим продуктів харчування, транспорту та амуніції. Загалом колектив корпорації під його керівництвом на потреби війська торік виділив понад один мільйон гривень.  

А напередодні новорічно-різдвяних свят керівник «Агропродсервісу», разом з іншими членами президії ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств, зініціював гуманітарну автоколону для захисників Батьківщини, в якій було 320 тонн продуктів харчування та два автомобілі швидкої допомоги для батальйонів «Айдар» і «Тернопіль».

Як зазначив Іван Чайківський: «В організації гуманітарного автопоїзда взяли посильну участь майже 60 аграрних і переробних підприємств з Тернопільського, Гусятинського, Козівського, Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського і Чортківського районів. Усім їхнім керівникам та колективам, від імені президії ради, висловлюю щиру подяку за патріотичну позицію і щедрі дарунки українським бійцям».

Розповсюдити цю статтю: