Єднання дорослих зі світом дитинства

Більше п’яти тисяч подарунків від святого Миколая отримали учні шкіл та вихованці дитсадків сіл, де корпорація «Агропродсервіс» орендує землю. Незважаючи на звичну пафосність, це не була разова акція. Турбота про школи та дитячі садочки уже має багаторічну і продуктивну традицію у роботі корпорації.

Проте цьогорічний «Миколай» набув особливого звучання. Він зі свята лише для дітей, які у цей час звично шукають гостинців під подушкою, перетворився у торжество і для дорослих. Вони на підсвідомому рівні, бодай на короткий час, теж хочуть бути кимось захищеними. Даються взнаки тривога через війну на сході України, економічні та побутові негаразди і незвіданість у завтрашньому дні.

На щастя, у дорослих перемагає потреба змінювати життя на краще. Тому День святого Миколая має залишатися  передусім святом дітвори.

Генеральний директор корпорації Іван Чайківський зізнається, що отримав величезне задоволення після відвідин школи у Настасові. Найбільше мене вразили світлі обличчя хлопчиків і дівчаток, їх по-дитячому наївні, але щирі слова подяки Миколаю-чудотворцю, говорить Іван Адамович.

Керівники усіх без винятку підрозділів корпорації побували у дитячих колективах. Заступник генерального директора Володимир Болєщук, як диригент процесу символічного єднання дорослих зі світом дитинства, завітав з подарунками у дитячі садочки м. Підгайці, села Росохач Козівського району, Лозівську школу-дитсад та на дитяче свято Миколая у церкві с. Велика Лука Тернопільського району.

Життя продовжується і віриться, що в Україні нарешті наступить мир, буде більше усміхнених облич, а наші діти щасливо житимуть у заможній державі на радість своїм батькам. Тож кличемо Тебе, святий Миколаю, обов’язково завітай до України і наступного року.

Розповсюдити цю статтю: